Telšių suaugusiųjų mokykla

Gyvūnų diena mokykloje

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė 10b klasės mokinė Kamilė Norvilytė

Sausio 22 dieną Suaugusiųjų mokyklos jaunimo ugdymo skyriuje lankėsi VšĮ Telšių Uodegėlės‘‘ savanoriai. Jie supažindino su šios organizacijos veikla, pasakojo apie žmonių elgesį su gyvūnais. „Telšių uodegėlės‘‘ savanoriai buvo atsinešę parodyti 2 kalytes – pasakojo apie jų patekimą į gyvūnų prieglaudą, apie jų priežiūrą. Moksleiviams buvo įdomu klausytis istorijų apie išgelbėtus gyvūnus. Jie panoro taip pat padėti gyvūnėliams – atnešė jiems maisto, dubenėlių ir kitų reikalingų daiktų. Telšių „Uodegėlės‘‘ savanoriai pakvietė mokinius užsukti pažiūrėti prieglaudoje laikomų gyvūnų ir padėti surasti jiems namus bei gerus šeimininkus.

 

 

BETLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ - 2017

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Mokyklos vokalinis ansamblis, vadovaujamas Aušros Šlajienės, dalyvavo Telšių rajono vaikų ir moksleivių chorų bei vokalinių ansamblių festivalyje – konkurse „BETLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ - 2017“.

 

 

 

Mokymosi galia ir žavesys

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Aldona Norkienė

2018m. lapkričio 21d. Suaugusiųjų mokykloje vyko anglų kalbos mokytojos Linos Mickevičienės seminaras apie skaitmeninių priemonių panaudojimą mokymo procese. Šis renginys skirtas suaugusiųjų mokymosi savaitei „Mokymosi galia ir žavesys‘‘. Mokytoja Lina Mickevičienė pabrėžė žurnalisto Andriaus Tapino mintį, kad suaugusiųjų švietėjų pagrindinis iššūkis - motyvacijos sužadinimas ir mokymosi naudos atskleidimas. Įdomu tai, kad į suaugusiųjų mokymą netrukus ateis dabartinė z- karta, puikiai išmananti ir valdanti naujausias technologijas. Kad mokytojai galėtų tokius mokinius mokyti, jie patys turi būti susipažinę su šiomis technologijomis ir gebėti jomis naudotis. Mokytoja Lina pademonstravo internetinės programos „Socrative‘‘ bei „Kahoot‘‘ galimybes, supažindino su internetiniu puslapiu Quizlet. Mokytojams buvo įdomu pabūti mokiniais, kurti bei iššifruoti QR kodą bei atlikti įvairias interaktyvias užduotis. Mokyklos bendruomenės nariai įsitikino, kad naudojant skaitmenines priemones, mokymosi procesas gali tapti ne tik naudingas, bet ir patrauklus.


 

   

KVIEČIAME MOKYTIS VAIRUOTI

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Telšių suaugusiųjų mokykla organizuoja pirminio vairavimo mokymo „B“ kategorijos kursus.

Kursų kainos mažiausios Telšiuose:

Už vairavimo teorinį ir praktinį mokymą – 262,10 Eur. Tame skaičiuje:

Už teorijos mokyklinį egzaminą – 2,90 Eur.

Už praktinio vairavimo mokyklinį egzaminą –7,24 Eur.

Už papildomą praktinio vairavimo mokymą

(1 val.) – 7,50 Eur.

Norintieji teoriją mokosi savarankiškai (apmokėjimas atitinkamai sumažėja).

Mus rasite S. Daukanto g. 17, Telšiai,

telef. 868687990; El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

   

2017 m. rugsėjo 1-oji

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Mieli moksleiviai, mokytojai,

Rugsėjo 1-ąją visi drauge atverčiame naują puslapį savo gyvenime. Moksleiviams linkime kuo daugiau sužinoti, išbandyti, patirti, drąsiai žengti mokslo ir žinių keliu. Mokytojams – žadinti mokinių mąstymą, rodyti kelią į žinių pasaulį ir drąsinti juo eiti. Telydi visus pažinimo džiaugsmas ir svajonių išsipildymas!

 

Jaunimo ugdymo skyriaus Rugsėjo 1-osios šventė vyks 10 val. mokyklos salėje.

Suaugusiųjų mokyklos Rugsėjo 1-osios šventė vyks 10 val. mokyklos salėje.

 

   

Edukacinė išvyka į Estiją

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Jolanta Stonienė

Mokyklos mokytojos Aldona Norkienė, Gitana Bugušinskienė ir Jolanta Stonienė balandžio 7-8 dienomis dalyvavo edukacinėje išvykoje į Estijos miestus Taliną ir Tartu. Ekskursijoje dalyvavę Telšių rajono mokyklų mokiniai ir mokytojai aplankė Sveikatos priežiūros muziejų Taline. Jame išvydo žmogaus kūno sandaros modelių, tikrų organų ekspoziciją, medicininių prietaisų kūno pakitimams tirti. Interaktyviame mokslo centre AHHA, įsikūrusiame Tartu mieste, buvo galima išbandyti fizikos dėsnius. Lankytojams leidžiama patirti vandens slėgio poveikį, įgarsinti filmo personažus, važiuoti dviračiu ant lyno.  Žavėjo didelio realaus skruzdėlyno gyvenimas, viščiuko ritimasis iš kiaušinio ir dar daug įvairių potyrių, leidžiančių „įdarbinti“ savo jutimus. Čia, derinant specialiuosius efektus ir erdvinį vaizdą, sukuriama neįtikėtina realybės iliuzija, įkvepianti netradicinių mokymosi erdvių atradimui.

   

Puslapis 3 iš 15