Telšių suaugusiųjų mokykla

„100 žinučių Lietuvai“

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Aldona Norkienė

Telšių suaugusiųjų mokykla Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio proga pasipuošė didžiuliu šimtalapiu žaliuojančiu ąžuolu. IIa ir IIIa klasių moksleiviai, vadovaujami istorijos mokytojos Gitanos Piktužytės, rinko medžiagą apie svarbiausius įvykius Lietuvoje nuo 1918 iki 2018 metų. Padedami dailės mokytojos Aušros Sirutienės, mokiniai nupiešė Lietuvos girių karalių - ąžuolą ir įdomiausius faktus, reikšmingiausius įvykius surašė ant kiekvieno ąžuolo lapo. Taip gimė moksleivių sukurtas projektas „100 žinučių Lietuvai“.


 

Gyvūnų diena mokykloje

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė 10b klasės mokinė Kamilė Norvilytė

Sausio 22 dieną Suaugusiųjų mokyklos jaunimo ugdymo skyriuje lankėsi VšĮ Telšių Uodegėlės‘‘ savanoriai. Jie supažindino su šios organizacijos veikla, pasakojo apie žmonių elgesį su gyvūnais. „Telšių uodegėlės‘‘ savanoriai buvo atsinešę parodyti 2 kalytes – pasakojo apie jų patekimą į gyvūnų prieglaudą, apie jų priežiūrą. Moksleiviams buvo įdomu klausytis istorijų apie išgelbėtus gyvūnus. Jie panoro taip pat padėti gyvūnėliams – atnešė jiems maisto, dubenėlių ir kitų reikalingų daiktų. Telšių „Uodegėlės‘‘ savanoriai pakvietė mokinius užsukti pažiūrėti prieglaudoje laikomų gyvūnų ir padėti surasti jiems namus bei gerus šeimininkus.

 

 

BETLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ - 2017

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Mokyklos vokalinis ansamblis, vadovaujamas Aušros Šlajienės, dalyvavo Telšių rajono vaikų ir moksleivių chorų bei vokalinių ansamblių festivalyje – konkurse „BETLIEJAUS ŽVAIGŽDĖ - 2017“.

 

 

   

Mokymosi galia ir žavesys

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Aldona Norkienė

2018m. lapkričio 21d. Suaugusiųjų mokykloje vyko anglų kalbos mokytojos Linos Mickevičienės seminaras apie skaitmeninių priemonių panaudojimą mokymo procese. Šis renginys skirtas suaugusiųjų mokymosi savaitei „Mokymosi galia ir žavesys‘‘. Mokytoja Lina Mickevičienė pabrėžė žurnalisto Andriaus Tapino mintį, kad suaugusiųjų švietėjų pagrindinis iššūkis - motyvacijos sužadinimas ir mokymosi naudos atskleidimas. Įdomu tai, kad į suaugusiųjų mokymą netrukus ateis dabartinė z- karta, puikiai išmananti ir valdanti naujausias technologijas. Kad mokytojai galėtų tokius mokinius mokyti, jie patys turi būti susipažinę su šiomis technologijomis ir gebėti jomis naudotis. Mokytoja Lina pademonstravo internetinės programos „Socrative‘‘ bei „Kahoot‘‘ galimybes, supažindino su internetiniu puslapiu Quizlet. Mokytojams buvo įdomu pabūti mokiniais, kurti bei iššifruoti QR kodą bei atlikti įvairias interaktyvias užduotis. Mokyklos bendruomenės nariai įsitikino, kad naudojant skaitmenines priemones, mokymosi procesas gali tapti ne tik naudingas, bet ir patrauklus.


 

   

KVIEČIAME MOKYTIS VAIRUOTI

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Telšių suaugusiųjų mokykla organizuoja pirminio vairavimo mokymo „B“ kategorijos kursus.

Kursų kainos mažiausios Telšiuose:

Už vairavimo teorinį ir praktinį mokymą – 262,10 Eur. Tame skaičiuje:

Už teorijos mokyklinį egzaminą – 2,90 Eur.

Už praktinio vairavimo mokyklinį egzaminą –7,24 Eur.

Už papildomą praktinio vairavimo mokymą

(1 val.) – 7,50 Eur.

Norintieji teoriją mokosi savarankiškai (apmokėjimas atitinkamai sumažėja).

Mus rasite S. Daukanto g. 17, Telšiai,

telef. 868687990; El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

   

2017 m. rugsėjo 1-oji

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Mieli moksleiviai, mokytojai,

Rugsėjo 1-ąją visi drauge atverčiame naują puslapį savo gyvenime. Moksleiviams linkime kuo daugiau sužinoti, išbandyti, patirti, drąsiai žengti mokslo ir žinių keliu. Mokytojams – žadinti mokinių mąstymą, rodyti kelią į žinių pasaulį ir drąsinti juo eiti. Telydi visus pažinimo džiaugsmas ir svajonių išsipildymas!

 

Jaunimo ugdymo skyriaus Rugsėjo 1-osios šventė vyks 10 val. mokyklos salėje.

Suaugusiųjų mokyklos Rugsėjo 1-osios šventė vyks 10 val. mokyklos salėje.

 

   

Puslapis 4 iš 16