Telšių suaugusiųjų mokykla

Mes jau ruošiamės Kalėdoms!

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Sonata Albrikienė

Papuoškime mokyklą savo rankų darbo džiaugsmeliais, kad visiems pas mus būtų miela, šilta ir jauku. Adata, siūlas, sagutės, karoliukai, žinoma, dar gera draugija – šitaip prišaukiama kalėdinė dvasia. Sumaniausiųjų, darbščiausiųjų tikrai lauks siurprizai.

Tas, kuris neturi Kalėdų širdyje, niekada jų neras po Kalėdų eglute!

 

 

Literatūrinė paroda „Apie daiktų skambesį ir žodžių džiugesį“

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Sonata Albrikienė

2014 m. lapkričio 17–23 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija pakvietė jungtis į penkioliktosios suaugusiųjų mokymosi savaitės judėjimą. Šių metų savaitės tema „Gyvybės medis“.

Ta proga Telšių suaugusiųjų mokyklos mokytojos Sonata Albrikienė ir Aušra Sirutienė organizavo literatūrinę parodą „Apie daiktų skambesį ir žodžių džiugesį“. Į renginį susirinko visas būrys dailės mokytojų, nevyriausybinių organizacijų atstovų ir net gimnazistų, netrukus tapsiančių jau suaugusiųjų švietimo dalyviais.

Ši paroda ypatinga tuo, kad eksponuojami dailės mokytojos Aušros Sirutienės darbai buvo susieti su Henriko Radausko ir Aido Marčėno poezija. Mokinės, pasirinkusios konkretų dailės darbą, deklamavo jam tinkančias eiles – taip jos atskleidė, kokį jaudinantį ryšį gali turėti skirtingos meno rūšys – dailė ir literatūra. Auditorija buvo nustebinta ir dar vienu eksperimentu – patys tapo bendro kūrybos akto dalyviais: kūrė eilėraščius, pasikliaudami renginio metu sužadintais jausmais ir primintomis poetinėmis raiškos priemonėmis.

Žavią popietę vainikavo Telšių švietimo centro direktorės R. Vargalytės linkėjimai niekada nenustoti mokytis ir kurti, nepamiršti, kad tik harmoninga asmenybė yra darnaus pasaulio pagrindas.


 


 

 

Nacionalinėje suaugusiųjų mokymosi savaitės „Gyvybės medis“ atidarymo konferencijoje

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Jolanta Stonienė

Telšių suaugusiųjų mokykla Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos kvietimu dalyvauja jau penkioliktosios suaugusiųjų mokymosi savaitės „Gyvybės medis“ judėjime.

Lapkričio 14 d. mokytojos Sonata Albrikienė ir Jolanta Stonienė dalyvavo nacionalinėje savaitės atidarymo konferencijoje Panevėžyje.

Konferencijos metu buvo aptartos pagrindinės suaugusiųjų mokymosi savaitės idėjos, pasidalinta darnaus suaugusiųjų mokymosi patirtimi, inovacinėmis virtualios suaugusiųjų švietimo raiškos formomis. Renginyje paskelbta Metų andragogo nominacija ir pažymėti prasmingiausi darnios plėtros idėjas praktiškai įgyvendinę projektai. Po pietų konferencijos dalyviai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Jose mūsų mokyklos mokytojos praktiškai išbandė „Garsų harmonijos?“ metodą bei pasidalino idėjomis apie jo pritaikymą pamokose. „Darniais“ konferencijos dalyvių palinkėjimais panevėžiečiams papuošti medžiai miesto alėjoje tapo baigiamuoju renginio akcentu.

   

KVIEČIAME MOKYTIS VAIRUOTI

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Administracija

Telšių suaugusiųjų mokykla organizuoja pirminio vairavimo mokymo „B“ kategorijos kursus. Grupės sudaromos iš 6-8 mokinių, todėl kursai trunka tik apie du mėnesius. Į kursus priimami studentai ir moksleiviai

INFORMACIJA APIE MOKYMO PASLAUGŲ KAINAS:

Už vairavimo teorinį dėstymą (40 val.) – 300 Lt; 86,88 euro

Už praktinio vairavimo mokymą (30 val.) – 570 Lt; 165,08 euro

Už teorijos mokyklinį egzaminą – 10 lt; 2,90 euro

Už praktinio vairavimo mokyklinį egzaminą – 25 lt;7,24 euro

Už papildomą praktinio vairavimo mokymą (1 val) – 35lt; 10,13euro

Mus rasite S. Daukanto g. 17, Telšiai,

Tel. 864526307 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

   

„ImPrO-F – profesinio orientavimo tobulinimas – darbo galimybės kiekvienam“

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Jolanta Stonienė

Telšių suaugusiųjų mokykla sėkmingai pasiekė tarptautinio da Vinci naujovių perkėlimo projekto „ImPrO-F – profesinio orientavimo tobulinimas – darbo galimybės kiekvienam“ finišo tiesiąją. Du metus trukęs projektas dovanojo neįkainojamos patirties ir sulaukė Telšių rajono profesinio orientavimo specialistų susidomėjimo.

Šių metų birželio 26 – 27 dienomis projekte dalyvaujančios mokytojos Jolanta Stonienė ir Lina Galdikienė viešėjo Austrijoje Fillach mieste, kur buvo suorganizuota tarptautinė konferencija apie jaunimo nedarbo problemas bei jų sprendimo būdus. Konferencijos metu įvairių Austrijos institucijų atstovai dalijosi gerąja patirtimi bei analizavo jaunimo nedarbo priežastis. Šiame susitikime projekto partneriai sulaukė malonios staigmenos iš projekto koordinatorių. Dalyviams buvo išdalinti mokymo programos vadovai – galutinis šio projekto produktas.

Mokymo kursą sudaro šeši moduliai, kuriuos projekto metu sukūrė jame dalyvaujantys partneriai iš 5 skirtingų šalių. Tikimasi, kad šis leidinys taps puikiu pagalbininku profesinio orientavimo specialistams dirbant su jaunais žmonėmis.

Rugsėjo 23 dieną į Telšių suaugusiųjų mokyklą buvo sukviesti suinteresuotų institucijų atstovai, kurie neabejingi jaunimo profesinės karjeros sėkmei. Čia dalyviams buvo pristatyti projekto veiklos rezultatai bei aptartos modulinio mokymo kurso plėtros galimybės. Toliau bus siekiama, kad šio mokymo kurso programa būtų akredituota nacionaliniu lygmeniu ir užtikrintų sėkmingą projekto rezultatų sklaidą.


 

   

Priėmimas

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Administracija

Telšių suaugusiųjų mokykla priima įvairaus amžiaus žmones mokytis 5-12 kl. Galima mokytis dienomis, vakarais arba neakivaizdiniu būdu.Tel. 8(444 ) 60262; el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Moksleiviai priimami darbo dienomis 9-13 val. Daukanto 17. Registruojantis į mokyklą būtina turėti mokslo baigimo pažymėjimą bei asmens tapatybės kortelę.

   

Puslapis 9 iš 15