Telšių suaugusiųjų mokykla

Nacionalinėje suaugusiųjų mokymosi savaitės „Gyvybės medis“ atidarymo konferencijoje

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Jolanta Stonienė

Telšių suaugusiųjų mokykla Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos kvietimu dalyvauja jau penkioliktosios suaugusiųjų mokymosi savaitės „Gyvybės medis“ judėjime.

Lapkričio 14 d. mokytojos Sonata Albrikienė ir Jolanta Stonienė dalyvavo nacionalinėje savaitės atidarymo konferencijoje Panevėžyje.

Konferencijos metu buvo aptartos pagrindinės suaugusiųjų mokymosi savaitės idėjos, pasidalinta darnaus suaugusiųjų mokymosi patirtimi, inovacinėmis virtualios suaugusiųjų švietimo raiškos formomis. Renginyje paskelbta Metų andragogo nominacija ir pažymėti prasmingiausi darnios plėtros idėjas praktiškai įgyvendinę projektai. Po pietų konferencijos dalyviai buvo pakviesti į kūrybines dirbtuves. Jose mūsų mokyklos mokytojos praktiškai išbandė „Garsų harmonijos?“ metodą bei pasidalino idėjomis apie jo pritaikymą pamokose. „Darniais“ konferencijos dalyvių palinkėjimais panevėžiečiams papuošti medžiai miesto alėjoje tapo baigiamuoju renginio akcentu.

 

KVIEČIAME MOKYTIS VAIRUOTI

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Administracija

Telšių suaugusiųjų mokykla organizuoja pirminio vairavimo mokymo „B“ kategorijos kursus. Grupės sudaromos iš 6-8 mokinių, todėl kursai trunka tik apie du mėnesius. Į kursus priimami studentai ir moksleiviai

INFORMACIJA APIE MOKYMO PASLAUGŲ KAINAS:

Už vairavimo teorinį dėstymą (40 val.) – 300 Lt; 86,88 euro

Už praktinio vairavimo mokymą (30 val.) – 570 Lt; 165,08 euro

Už teorijos mokyklinį egzaminą – 10 lt; 2,90 euro

Už praktinio vairavimo mokyklinį egzaminą – 25 lt;7,24 euro

Už papildomą praktinio vairavimo mokymą (1 val) – 35lt; 10,13euro

Mus rasite S. Daukanto g. 17, Telšiai,

Tel. 864526307 El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

 

 

„ImPrO-F – profesinio orientavimo tobulinimas – darbo galimybės kiekvienam“

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Jolanta Stonienė

Telšių suaugusiųjų mokykla sėkmingai pasiekė tarptautinio da Vinci naujovių perkėlimo projekto „ImPrO-F – profesinio orientavimo tobulinimas – darbo galimybės kiekvienam“ finišo tiesiąją. Du metus trukęs projektas dovanojo neįkainojamos patirties ir sulaukė Telšių rajono profesinio orientavimo specialistų susidomėjimo.

Šių metų birželio 26 – 27 dienomis projekte dalyvaujančios mokytojos Jolanta Stonienė ir Lina Galdikienė viešėjo Austrijoje Fillach mieste, kur buvo suorganizuota tarptautinė konferencija apie jaunimo nedarbo problemas bei jų sprendimo būdus. Konferencijos metu įvairių Austrijos institucijų atstovai dalijosi gerąja patirtimi bei analizavo jaunimo nedarbo priežastis. Šiame susitikime projekto partneriai sulaukė malonios staigmenos iš projekto koordinatorių. Dalyviams buvo išdalinti mokymo programos vadovai – galutinis šio projekto produktas.

Mokymo kursą sudaro šeši moduliai, kuriuos projekto metu sukūrė jame dalyvaujantys partneriai iš 5 skirtingų šalių. Tikimasi, kad šis leidinys taps puikiu pagalbininku profesinio orientavimo specialistams dirbant su jaunais žmonėmis.

Rugsėjo 23 dieną į Telšių suaugusiųjų mokyklą buvo sukviesti suinteresuotų institucijų atstovai, kurie neabejingi jaunimo profesinės karjeros sėkmei. Čia dalyviams buvo pristatyti projekto veiklos rezultatai bei aptartos modulinio mokymo kurso plėtros galimybės. Toliau bus siekiama, kad šio mokymo kurso programa būtų akredituota nacionaliniu lygmeniu ir užtikrintų sėkmingą projekto rezultatų sklaidą.


 

   

Priėmimas

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Administracija

Telšių suaugusiųjų mokykla priima įvairaus amžiaus žmones mokytis 5-12 kl. Galima mokytis dienomis, vakarais arba neakivaizdiniu būdu.Tel. 8(444 ) 60262; el. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Moksleiviai priimami darbo dienomis 9-13 val. Daukanto 17. Registruojantis į mokyklą būtina turėti mokslo baigimo pažymėjimą bei asmens tapatybės kortelę.

   

Suaugusiųjų mokykla įsijungė į projektą „Europos dviračių iššūkis 2014‘‘

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Aldona Norkienė

Gegužės 20d. 18 val. Telšių suaugusiųjų bei „Ateities‘‘ pagrindinės mokyklos moksleiviai bei mokytojai

gausiai rinkosi į Turgaus aikštę prie seniūnijos. Telšių Visuomenės sveikatos biuro atstovas Mantas Karečka pristatė projekto „Europos dviračių iššūkis 2014‘‘akciją „Mink už Telšius‘‘. Jis pažymėjo, kad pagrindinis šios akcijos tikslas – skatinti gyventojus dažniau naudoti dviratį, mažinti miestų oro taršą bei gerinti gyventojų fizinį aktyvumą. Išklausę sveikinimo žodžių ir susipažinę su maršrutu, visi dalyviai sėdo ant dviračių ir lydimi policijos automobilio, pajudėjo Viešvėnų link. Vieni dviratininkai norėjo važiuoti greičiau, kitiems buvo sunkoka prisitaikyti prie tokio tempo, tačiau buvo stengiamasi išlaikyti vientisą koloną. Privažiavę Viešvėnų tvenkinį , visi dviratininkai sustojo pailsėti, susipažinti ir pabendrauti. Pasigrožėję atgimusia pavasario gamta, grįžome atgal į miestą. Nors ir pavargę(numynėme apie 15 km.), tačiau jautėmės laimingi dalyvavę pilietinėje akcijoje. Manau, kad šis projektas paskatins gyventojus pamėgti dviratį – kaip ekologišką transporto priemonę.

Akcijos dalyvės: Aldona, Jolanta, Gitana

   

Mokomės susitikti su darbdaviu

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Jolanta Stonienė

Gegužės 20 d. Telšių suaugusiųjų mokyklos moksleiviai dalyvavo Telšių Jaunimo darbo centro organizuotame praktiniame užsiėmime „Darbo pokalbis ir jo imitavimas“. JDC Mažeikių skyriaus vyr. specialistė Ligita Diržininkienė pateikė filmuotą medžiagą su įvairiais darbo interviu pavyzdžiais. Mokiniai komentavo stebėtus atvejus, diskutavo apie tai, ar tinkamai elgiasi pretendentai, atvykę į darbo pokalbį. Naudingi lektorės patarimai apie CV rašymą bei tinkamą prisistatymą darbdaviui ypač pravers dvyliktokams, skaičiuojantiems paskutines dienas mūsų mokykloje.

   

Puslapis 10 iš 16