Telšių suaugusiųjų mokykla

2019 rugsėjo 1-oji

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Mieli moksleiviai, mokytojai, tėveliai,

Rugsėjo 1-oji – Mokslo ir žinių diena, kuri jaudina kiekvieną žmogų, budina prisiminimus ir žadina svajones. Mokykloje mes bręstame kaip žmonės, mokomės pažinti save ir aplinkinį pasaulį, čia sutinkame naujų draugų, čia gimsta gražiausios gyvenimo svajonės.

Visiems mokiniams linkiu drąsiai siekti savo tikslų, nuolat tobulėti, tyrinėti pasaulį ir kurti sėkmingą ateitį. Mokytojams linkiu ištvermės ir pasitenkinimo savo veikla, tėveliams – sėkmės ir kantrybės.

Mieli moksleiviai,

Mokslo metų pradžios šventė įvyks rugsėjo 2 dieną mokyklos salėje. Jaunimo ugdymo skyriaus mokiniams -10 val., suaugusiųjų mokyklos mokiniams – 18 val.

Maloniai visų laukiame!

 

 

Registracija į mokyklą

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Jei dar nesi baigęs vidurinio mokslo, nenusimink – geriau vėliau nei niekada. Užsiregistruok į Telšių Suaugusiųjų mokyklą ir įgyk brandos atestatą! O jei Tau mažiau nei 16-ka, kviečiame mokytis Jaunimo ugdymo skyriuje.

 

TELŠIŲ SUAUGUSIŲJŲ MOKYKLA priima įvairaus amžiaus žmones mokytis 5-12 kl. Galima mokytis dienomis, vakarais, neakivaizdiniu būdu (derinti darbą su mokslu). 9-os klasės mokiniai (jaunimo ugdymo skyrius) gali rinktis produktyvųjį mokymąsi (3 dienas mokomasi mokykloje, 2 dienas – praktikos vietoje).

 

VISŲ MOKYKLŲ MOKINIAI IR STUDENTAI gali lankyti „B“ kategorijos vairavimo mokymo kursus (tikrai maža kaina Telšiuose).

 

REGISTRACIJA Į MOKYKLĄ JAU PRASIDĖJO!

Smulkesnė informacija teikiama tel. (8 444) 60262

 

Kvietimas

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

   

Pi diena

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Praėjusią savaitę mokykloje buvo ruošiamasi Pi dienai. Pi diena – neoficiali kasmetinė šventė, skirta matematinei konstantai pi paminėti. Nors ši diena švenčiama kovo keturioliktą, mat pi apytikslė reikšmė yra 3,14, pasiruošimo darbai vyko visą savaitę: per matematikos pamokas buvo organizuojamas konkursas, per grafinio dizaino pamokas – kuriami simboliniai Pi dienos ženkliukai, per anglų ir vokiečių kalbos pamokas mokiniai piešė plakatus su geometrinėmis figūromis bei į užsienio kalbą vertė jų pavadinimus. Savaitė buvo užbaigta gardžiausiomis vaišėmis: mokinių iškeptas tortas bei keksiukai puikavosi, paženklinti Pi simboliu.


 

   

Gimtosios kalbos puoselėjimo diena Suaugusiųjų mokykloje

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Parašė Aldona Norkienė

Kovo 12 dieną mokykloje paminėta gimtosios kalbos diena. Mokiniai lankėsi „Telšių žinių“ redakcijoje. Laikraščio redaktorė Vilima Meškauskienė supažindino su leidinio darbuotojais, papasakojo, kaip rengiama medžiaga laikraščiui. Redaktorė akcentavo gimtosios kalbos reikšmę žurnalistų darbe, atkreipė dėmesį į tai, kad šiandieniniame gyvenime žurnalisto vaidmuo ypatingas, nes žiniasklaida paviešina daug aktualių temų. Telšių gyventojai patenkinti laikraščio veikla, nes viešumas kartais padeda išspręsti įsisenėjusias problemas. Moksleiviai liko patenkinti galėję išsamiau susipažinti su „Telšių žinių“ redakcijos veikla.

Grįžę į mokyklą mokiniai rinkosi į skaityklą, kur jų laukė poetė, gimtosios kalbos puoselėtoja Sigita-Ieva Naglienė. Viešnia deklamavo eilėraščius iš naujausių poezijos knygų. Autorė pabrėžė, kad jaunieji poetai ypač atidūs žodžiams, kuriais perteikiamos žmogaus emocijos. O šių dienų jaunas žmogus, anot poetės, labai pažeidžiamas ir trapus, todėl dažnai jaunimo kūryboje dominuoja ir pesimistinės gaidos. Tačiau, kad ir koks sudėtingas ir painus būtų gyvenimas, gimtosios kalbos puoselėtoja Sigita kvietė nepasiduoti ir įveikti visus sunkumus. Poezija yra ta jėga, kuri suteikia žmogui sparnus, skatina mąstyti.

Moksleiviai apibendrindami renginius, pripažino, kad kalba yra didžiulė vertybė, kurią reikia vertinti ir puoselėti.

 

   

Neakivaizdinio mokymo tvarkaraštis

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Atnaujintas neakivaizdinio mokymo konsultacijų grafikas

Papildytas neakivaizdinio mokymo tvarkaraštis

   

Puslapis 2 iš 17