Tarptautinę žinių ir išsilavinimo parodą “Studijos 2014” aplankius

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Ugdymo karjerai kabinetas papildytas naujausia informacija apie mokymo įstaigų siūlomas programas.

 

Vasario 6 – 8 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre Vilniuje vyko tarptautinė žinių ir išsilavinimo paroda “Studijos 2014”. Renginio metu mokiniai turėjo puikią galimybę susipažinti su šalies ir užsienio universitetų, kolegijų bei profesinio mokymo įstaigų pasiūlytomis programomis. Karjeros konsultantai, verslo įmonių atstovai, studentai bendravo su moksleiviais, siekdami motyvuoti savarankiškai mąstyti renkantis profesiją. Ypač didelio dėmasio sulaukė gyvas profesijų demonstravimas. 

„Lietuvos ateitį kurs išsilavinęs ir kūrybingas jaunimas. Svarbu, kad šalies universitetai, kolegijos ir profesinės mokyklos nebūtų diplomų fabrikai, o suteiktų kokybiškų žinių ir realių įgūdžių. Būtina suteikti galimybę kiekvienam jaunam žmogui atskleisti savo gebėjimus, atrasti geriausiai tinkančią specialybę ir susirasti darbą. Nuo to priklausys šalies ekonomika, kultūra ir socialinė gerovė“, – sakė prezidentė, sveikindama parodos dalyvius.

Skaitykite daugiau           :http://www.15min.lt/naujiena/studentu-zona/karstos-zinios/dalia-grybauskaite-atidariusi-paroda-studijos-2014-svarbu-kad-universitetai-kolegijos-ir-profesines-mokyklos-nebutu-diplomu-fabrikai-234-403626#ixzz2seCeToeN