Produktyvusis mokymasis – nauja galimybė kitokiam mokiniui

Dėmesio, atidarykite naujame lange. PDFSpausdintiEl. paštas

Nuo kitų mokslo metų Telšių suaugusiųjų mokykla pradės taikyti Produktyviojo mokymo modelį jaunimo ugdymo skyriuje. Ši naujovė jau išbandyta trijose respublikos mokyklose, o nuo rugsėjo 1-osios ją taikys dar septynios (jų tarpe ir TSM).

Vasario 19 d. pradėjome kone metus truksiančius būsimų produktyviojo mokymo mokytojų ir visos mokyklos bendruomenės mokymus, kad per ateinantį pavasarį ir vasarą pasirengtume rugsėjį priimti mokinius į šias alternatyvaus mokymosi grupes. Tai bus devintokai, nusprendę išbandyti kitokį pagrindinio išsilavinimo įgijimo būdą: dalį savaitės dienų mokytis mokykloje, o likusią dalį – praktinio mokymosi vietose. Lektorių komanda mokyklos bendruomenei pristatė „Alternatyviojo ugdymo“ projektą, išaiškino produktyviojo mokymosi teorines prielaidas, aptarė išbandžiusiose mokyklose įvykusius pokyčius mokantis produktyviojo mokymosi būdu.

Mokytojams iškilo daugybė klausimų, bet į juos atsakymų ieškoti dar yra laiko, dar bus seminarų ir diskusijų, bet esame nusiteikę ieškoti naujų būdų mokyti mūsų kiek kitokius neakademinius mokinius.